Zapowiedź 5. kolejki ligowej

Wieczór rzeczy niesamowitych i emocji bezwzględnych w Bytomiu już tuż tuż. Na Big Game z udziałem R8 Basket AZS Politechnika Kraków zaprasza KK Polonia Bytom.

Więcej...

AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl - KK Polonia Bytom 69:61

Pierwsza porażka w sezonie. KK Polonia przegrywa w Przemyślu. O wszystkim zadecydowała ostatnia kwarta.

Więcej...

Zapowiedź 4. kolejki ligowej

W czwartej kolejce II ligi KK Polonię Bytom czeka trzecie spotkanie wyjazdowe w sezonie. Rywalem bytomian będzie zespół AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl.

Więcej...

Tomasz Wróbel

Nowy sezon koszykówki zaprosił już kibiców do tańca. W trakcie przerwy między rozgrywkami drużynę KK Polonii Bytom wzmocniło kilku zawodników. Przedstawiamy zatem nowe twarze w bytomskiej ekipie. Panie i Panowie przed Wami.

Więcej...

Zapowiedź 3 kolejki ligowej

Przed KK Polonią Bytom seria dwóch spotkań wyjazdowych. Na początek bytomianie udają się w podróż do Krakowa, na mecz z TS Wisłą. Wisłą, która obecne rozgrywki zaczęła od dwóch porażek.

Więcej...

Adam Bączyński

Nowy sezon II ligi koszykówki już zaprosił już kibiców do tańca. W trakcie przerwy między rozgrywkami drużynę KK Polonii Bytom wzmocniło kilku zawodników. Przedstawiamy zatem nowe twarze w bytomskiej ekipie. Panie i panowie, przed Wami…

Więcej...

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania KK Polonia Bytom – AZS Politechnika Częstochowa foto Laura Kwaśniewska

Więcej...

KK Polonia Bytom – AZS Politechnika Częstochowa 90:57 (25:13, 23:12, 19:22, 23:10)

KK Polonia Bytom odważnie i z przytupem wchodzi w nowy sezon. Z Halą na Skarpie Poloniści przywitali się szarmanckim reweransem w postaci trzydziestotrzypunktowego zwycięstwa.