Aktualności sezonu 2016/17

Foto. Laura Kwąśniewska

Zapowiedź 21. kolejki ligowej

Już w sobotę KK Polonia Bytom podejmie w Hali „Na Skarpie” mającą tylko trzy zwycięstwa mniej Weegree AZS Politechnikę Opolską.

Więcej...

Zapowiedź 20. kolejki ligowej

W tej intensywnej części sezonu zespoły czeka trzeci mecz w ciągu ośmiu dni. KK Polonia Bytom w niedzielę zmierzy się z MCKiS Termo-Rex Jaworzno.

Więcej...

foto. Laura Kwaśniewska

KK Polonia Bytom – KS Pogoń Ruda Śląska 99:74 (19:22, 26:23, 25:16, 29:13)

KK Polonia Bytom pokonała ekipę z Rudy Śląskiej, rzucając rekordowe w sezonie 99 punktów. Wszystko rozstrzygnęło się po przerwie, gdy gospodarze wypunktowali rywali 54:29.

Więcej...

Zapowiedź 19. kolejki ligowej

Przed nami ostatnia kolejka w sezonie rozgrywana w środku tygodnia. Naprzeciw KK Polonii Bytom stanie tym razem Pogoń Ruda Śląska.

Więcej...

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KK Polonia Bytom 73:51

Zespół R8 Basket AZS Politechnika Kraków po raz drugi lepszy od Polonii. Seria 10 zwycięstw z rzędu umarła.

Więcej...

Zapowiedź 18. kolejki ligowej

Przed KK Polonią Bytom mecz w Krakowie z liderem tabeli R8 Basket. Mała hala Areny Tauron Kraków rozbłyśnie w niedzielę wielką koszykówką.

Więcej...

KK Polonia Bytom – AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 81:75 (16:21, 21:17, 18:25, 26:12)

W dziesiątym zwycięstwie z rzędu KK Polonia Bytom długo nie potrafiła znaleźć przeciwwagi na dobrze dysponowany rzutowo zespół z Przemyśla. Pomoc nadeszła z ławki rezerwowych i Polonia przejęła mecz w ostatniej kwarcie.