Aktualności sezonu 2016/17

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KK Polonia Bytom 73:51

Zespół R8 Basket AZS Politechnika Kraków po raz drugi lepszy od Polonii. Seria 10 zwycięstw z rzędu umarła.

Więcej...

Foto. Laura Kwąśniewska

Zapowiedź 18. kolejki ligowej

Przed KK Polonią Bytom mecz w Krakowie z liderem tabeli R8 Basket. Mała hala Areny Tauron Kraków rozbłyśnie w niedzielę wielką koszykówką.

Więcej...

foto. Laura Kwaśniewska

KK Polonia Bytom – AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 81:75 (16:21, 21:17, 18:25, 26:12)

W dziesiątym zwycięstwie z rzędu KK Polonia Bytom długo nie potrafiła znaleźć przeciwwagi na dobrze dysponowany rzutowo zespół z Przemyśla. Pomoc nadeszła z ławki rezerwowych i Polonia przejęła mecz w ostatniej kwarcie.

Więcej...

Zapowiedź 17. kolejki ligowej

W siedemnastej serii gier trwającego sezonu KK Polonię Bytom czeka niezwykle interesujący pojedynek z drużyną AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl. W niedzielne popołudnie bytomianie postarają się zrewanżować za ostatnią kwartę meczu na przemyskiej ziemi.

Więcej...

KK Polonia Bytom – TS Wisła Kraków 83:68 (26:16, 20:16, 25:16, 12:20)

KK Polonia Bytom odniosła dziewiąte kolejne zwycięstwo z rzędu, pokonując TS Wisłę Kraków 83:68. Prolog roku 2017 można uznać za udany, odfajkować i spojrzeć w terminarz, cóż tam czai się w niedzielę.

Więcej...

Zapowiedź 16. kolejki ligowej

Już w środę, w pierwszym spotkaniu po zmianie kalendarza, KK Polonia Bytom rywalizacją z Wisłą Kraków zainauguruje występy w 2017 roku.